Strona główna O Aquaparku Regulamin Kontakt Mapa strony BIP English Version

Jesteś na:  > Strona główna > Oferta > AquaAerobic

Oferta  

AquaAerobic

AquaAerobic to zajęcia prowadzone w wodzie i przy muzyce w Aquaparku Fala przez wykwalifikowanych instruktorów. Ich głównym celem jest podniesienie sprawności fizycznej i utrzymanie prawidłowej oraz zgrabnej sylwetki.

Uczestnictwo w ćwiczeniach to same plusy: wzrasta wydolność krążeniowo-oddechowa, wzmacniają się wszystkie partie mięśni ciała, woda naturalnie masuje i relaksuje napięte mięśnie, a przy regularnych ćwiczeniach następuje zauważalna poprawa sylwetki.

Gimnastyka w wodzie, poprzez naturalne odciążenie całego ciała, zapobiega także dolegliwościom i bólom kręgosłupa, stawów kolanowych i skokowych. Formy gimnastyki w wodzie są zaliczane do bezkontuzyjnych oraz zapobiegają takim chorobom jak: osteoporoza, nadciśnienie tętnicze, astma, czy choroby naczyniowe.

Cennik oraz rozkład zajęć poniżej:

Na 45 minut dodających energii zajęć zaprosimy Cię do basenu ze sztuczną falą. Wprowadzamy również nowy sposób odpłatności za zajęcia. Aby wygodnie i niedrogo w nich uczestniczyć możesz zakupić karnet na minimum 4 wejścia w miesiącu. Jeśli nie wiesz, czy uda Ci się być kilka razy w miesiącu, zawsze masz możliwość zakupu pojedynczej wejściówki na wybrane przez Ciebie zajęcia.

Zajęcia Gimnastyki w Wodzie trwać będą 45 min, po tym czasie osoby uczestniczące w zajęciach mają dodatkowo 25 minut czasu wolnego.

 

 

Aqua Mama - zajęcia dla kobiet w ciąży

  • - Pamiętaj o zaświadczeniu od lekarza o barku przeciwwskazań do uczestnictwa w zajęciach

Zasady uczestnictwa w zajęciach aqua aerobic/ aqua mama

  • - Każdy karnet jest ważny 30 dni od daty zakupu
  • - Nie trzeba się zapisywać na zajęcia
  • - Każde zajęcia trwają 45 min., czas do wykorzystania na terenie AquaParku 70 min.
  • - Z jednego karnetu, na jedną godzinę może wejść jedna osoba

Więcej informacji na temat zajęć:
kontakt@impulsmedfit.pl
tel: 600 830 462

Zapraszamy! 

 

 

 

 

 

 Galeria zdjęć z zajęć Aqua Aerobic