Strona główna O Aquaparku Regulamin Kontakt Mapa strony BIP English Version

Jesteś na:  > Strona główna > Cennik > Kalkulacja cen biletów

Cennik  

Kalkulacja cen biletówCzytnik STOP CZAS DO 5 MINUT działa jednorazowo przy wyjściu, po przekroczeniu wykupionego czasu pobytu w Aquaparku. Czytnik znajduje się na filarze przy kasach.
Dopłata do kolejnej minuty w Strefie basenowej po przekroczeniu czasu: 0,35 zł od pn do pt, w weekendy i święta: 0,40 zł
Dopłata minutowa do Świata Saun: 0,60 zł od pn. do nd.
Istnieje możliwość przedłuzenia pobytu w Świecie Saun (opcja dostępna jedynie dla klientów którzy wykupili już bilet do Świata Saun) w cenach

1h - 17 zł
2h - 32 zł
3h - 47 zł

Nowa Promocja Urodzinowa - wszystkie bilety 50% taniej!!!
Posiadasz naszą Kartę Stałego Klienta? W swoje urodziny odbierz specjalny, upominkowy rabat na dowolny bilet do Aquaparku. Wszystkie bilety 50% taniej! Szczegóły promocji tutaj.

Uprzejmie informujemy, że w części "mokrej" restauracji można dokonać zakupu wyłącznie na elektroniczną bransoletkę wydawaną na wejściu do Aquaparku. Limit zakupów dla 1 bransoletki - 100 zł. Kwota za korzystanie z restauracji płatna przy kasie wyjściowej Aquaparku. W czasie konsumpcji w barze mokrym wykupiony czas nie jest zatrzymywany

Uwaga!
Zakupiony bilet basenowy uprawnia do wstępu na część wewnętrzną oraz część zewnętrzna basenów, jak również do korzystania z megazjeżdżalni oraz do korzystania z Sauny przy basenie z Falą.

Szanowni Klienci uprzejmie informujemy, że w trakcie trwania zajęć Aquaaerobicu basen z falą dostępny jest wyłącznie dla klientów biorących udział w zajęciach Aquaaerobicu.

Uwaga! Na terenie obiektu obowiązuje zmiana obuwia.
W przypadku jego braku istnieje możliwość zakupu w kasie Aquaparku
jednorazowych ochraniaczy na buty w cenie 0,60 zł / parę

Istnieje możliwość pozostawienia rzeczy w depozycie kasowym za opłatą 5 zł. Opłata pobierana jest jednorazowo przy kasie Aquaparku za wszytkie rzeczy klienta pozostawione w depozycie kasowym.

Liczba dostępnych leżaków na obiekcie ograniczona. Nie prowadzimy rezerwacji leżaków.