Strona główna O Aquaparku Regulamin Kontakt Mapa strony BIP English Version

Jesteś na:  > Strona główna > Oferta > Karty abonamentowe

Oferta  

Karty abonamentowe

Karty abonamentowe

 Koszt karty Bonus Wartość na karcie

100

5% 105 zł
300 10% 330 zł
500 15% 575 zł
1 000 20% 1200 zł

 

Karty abonamentowe są naszą elastyczną propozycją zastąpienia karnetów ilościowych.

Kartę można doładowac jedną z powyżej wskazanych kwot, a z oferty Aquaparku korzystać w zależności od potrzeb i wolnego czasu.
Bonusem przy zakupie karty jest dodatkowa kwota doładowania, do wykorzystania na kolejne wstępy bądź przedłużenie pobytu.

Jak korzystamy z kart?

Doładowaną kartą abonamentową płacimy przy wejściu do Aquaparku. Z karty ściągana jest kwota należna według cennika. Np. na karcie doładowanej kwotą 300 zł Klient posiada 330 zł do wydania. Wchodząc do Aquaparku na 1 godzinę w ciągu tygodnia z osobą dorosłą towarzyszącą (tak! można płacić kartą abonamentową za kilka osób) z karty ściągane jest kwota równa cenie dwóch biletów normalnych godzinnych w tygodniu. Jeśli posiadacz karty zechce w taki dzień skorzystać z Saun, kwota na karcie będzie pomniejszona o cenę biletu saunowego.

Karty abonamentowe są ważne aż ROK od daty zakupu. Dzięki karcie abonamentowej Klient może korzystać i z hali basenowej i ze Strefy Saun, w zależności od potrzeb. Raz można przyjść na 1 godzinę, a w razie potrzeby dłuższego relaksu można i na cały dzień.

Korzyści z posiadania karty abonamentowej

Karty abonamentowe pozwalają na znacznie większą elastyczność niż karnety zdefiniowane na ilość wejść, datę ważności oraz formę i czas korzystania z obiektu. Bonusem przy zakupie karty jest dodatkowa kwota doładowania do wykorzystania w obiekcie (czyli faktycznie dodatkowe gratisowe wejścia na teren obiektu!)

Karty abonamentowe można nabywać i doładowywać w kasach Aquaparku. Opłata kaucyjna za wydanie karty wynosi 10 zł. Jest ona zwracana w momencie rezygnacji z karty.

Jest to nie tylko forma płacenia dla stałych klientów, ale także wspaniały pomysł na prezent!

 

Regulamin kart abonamentowych