OBSŁUGA SAUNARIUM / SAUNAMISTRZ

Wymagania:

  • minimum średnie wykształcenie
  • gotowość do pracy dwuzmianowej od 9:00 do 22:00, także w weekendy, z zachowaniem równoważnego czasu pracy 40 h w tygodniu zgodnie z Kodeksem Pracy

Obowiązki:

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowania saun (temperatura, wilgotność, czystość, aromat)
  • koordynacja i prowadzenie naparzań dla klientów w saunie fińskiej
  • obsługa klientów, udzielanie informacji o prawidłowym saunowaniu, wydawanie ręczników
  • obsługa solarium

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu naparzań oraz posiadanie certyfikatów
  • doświadczenie w kontaktach z klientami
  • miłe usposobienie i bezkonfliktowość

Oferujemy:

  • przyuczenie do pracy
  • umowę o pracę na pełen etat
  • bezpłatną opiekę lekarską,
  • kartę Multisport i kartę pracowniczą na wejścia do Aquaparku
    inne dodatki socjalne

czekamy na Twoje zgłoszenie ze zdjęciem, najlepiej mejlowo na: fala@aquapark.lodz.pl