Strona główna O Aquaparku Regulamin Kontakt Mapa strony BIP English Version

Jesteś na:  > Strona główna > Cennik > Cennik Fali > Oferta indywidualna

Cennik - Cennik Fali  

Oferta indywidualna

Bilety indywidualne na baseny 
Poniedziałek - Piątek Weekendy i święta
9:00 – 22:00* 9:00 – 22:00*
Ulgowe* Normalne* Ulgowe* Normalne*
1 godz. 16 zł 19 zł 19 zł 21 zł
2 godz. 31 zł 34 zł 34 zł 36 zł
3 godz. 41 zł 44 zł 44 zł 46 zł
Całodzienny 54 zł 61 zł 59 zł 64 zł


* Do każdego biletu wstęp do Sauny przy basenie z Falą GRATIS.
Skorzystanie z biletu ulgowego za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej, studenckiej (do 26 roku życia) lub rencisty/emeryta
Dzieci do 3 lat - wejście gratis.
Dopłata do kolejnej minuty w Strefie basenowej po przekroczeniu czasu: 0,35 zł od pn do pt, w weekendy i święta: 0,40 zł
Dopłata minutowa do Świata Saun: 0,60 zł od pn. do nd.
* Hale basenowe, Spa i Świat Saun oraz tereny zewnętrznych basenów wraz z placem zabaw nalezy opuścić najpóźniej 15 min przed zamknięciem obiektu niezależnie od godziny zakupu biletu wstępu. Z chwilą nadejścia godziny zamknięcia należy opuścić Aquapark.
Istnieje możliwość dokupienia biletów na pobyt w Świecie Saun w cenach:
1h - 17 zł
2h - 32 zł
3h - 47 zł

Informacja dla posiadaczy karnetów (z okienkami): Dopłata za przekroczony czas wynosi 45 groszy za minutę niezależnie od strefy.


Nowa Promocja Urodzinowa - wszystkie bilety 50% taniej!!!
Posiadasz naszą Kartę Stałego Klienta? W swoje urodziny odbierz specjalny, upominkowy rabat na dowolny bilet do Aquaparku. Wszystkie bilety 50% taniej! Szczegóły promocji tutaj.

Uprzejmie informujemy, że w części "mokrej" restauracji można dokonać zakupu wyłącznie na elektroniczną bransoletkę wydawaną na wejściu do Aquaparku. Limit zakupów dla 1 bransoletki - 100 zł. Kwota za korzystanie z restauracji płatna przy kasie wyjściowej Aquaparku.

Uwaga!
Zakupiony bilet basenowy uprawnia do wstępu na część wewnętrzną oraz część zewnętrzna basenów, jak również do korzystania z megazjeżdżalni oraz do korzystania z Sauny przy basenie z Falą

Szanowni Klienci uprzejmie informujemy, że w trakcie trwania zajęć Aquaaerobicu basen z falą dostępny jest wyłącznie dla klientów biorących udział w zajęciach Aquaaerobicu.

Uwaga! Na terenie obiektu obowiązuje zmiana obuwia.
W przypadku jego braku istnieje mozliwość zakupu w kasie Aquaparku
jednorazowych ochraniaczy na buty w cenie 0,60 zł / parę,

Istnieje możliwość pozostawienia rzeczy w depozycie kasowym za opłatą 5 zł. Opłata pobierana jest jednorazowo przy kasie Aquaparku za wszytkie rzeczy klienta pozostawione w depozycie kasowym.
Liczba dostępnych leżaków na obiekcie ograniczona. Nie prowadzimy rezerwacji leżaków.